Nasza firma działa na rynku krakowskim od 1999 roku. Wtedy była jedną z pierwszych w Krakowie oferującą usługi w zakresie kompleksowej obsługi nieruchomości, w tym  obiektów mieszkalnych, biurowych i przemysłowych polegającej na zarządzaniu, administrowaniu, utrzymaniu czystości, obsłudze technicznej i ochronie jednocześnie.

Od tego czasu dużo się zmieniło…
Dziś naszą pracę opieramy głównie na zdobytym już wieloletnim doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku. Naszym klientom proponujemy komfort wynikający ze stałej współpracy z solidnym partnerem, profesjonalną realizację przedsięwzięcia oraz wykwalifikowaną kadrę pracowników.

                   

Jedno jednak pozostało aktualne…
Nadal dostarczamy usługi na najwyższym poziomie, a zadowolenie i zaufanie klienta jest dla nas nagrodą za rzetelną pracę. Stale doskonalimy naszą wiedzę, jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Małych i Średnich Przedsiębiorstw „Krak - Business”. Zarządzamy i administrujemy nieruchomościami o łącznej powierzchni ponad 150 tysięcy m2 na terenie Krakowa i okolic.


Maxus
… godny zaufania zarządca z doświadczeniem

 

Szanowni Państwo,


W obecnej dobie bezwzględnie potrzebne jest dostosowanie zarządzania do zmieniającej się sytuacji na rynku. Osiągnięcie satysfakcjonującego poziomu kosztu utrzymania nieruchomości oraz optymalizacja kosztów obsługi nieruchomości stają się absolutną koniecznością . Nasz odpowiednio dobrany i przygotowany zespół, licencje oraz nowoczesne metody i narzędzia pracy pozwolą sprostać Państwa oczekiwaniom w tak trudnym czasie oraz sprawnie i kompetentnie realizować powierzone nam zadania.

Zarządzaniem i administrowaniem zajmujemy się od lat . Stawiamy na profesjonalizm, lojalność i doświadczenie. Nasza praca jest naszą pasją, którą niezmiennie staramy się realizować z należytym szacunkiem i zaangażowaniem.

Gorąco zachęcamy Państwa do dołączenia do grona naszych klientów.                                                                                                  
                                                                              

Z poważaniem,
Katarzyna i Bartłomiej Helbin
Zarząd Maxus Sp. z o.o. Sp. komandytowa